LAPENOX NASIL DOĞDU?

İnsanoğlunun varoluşundan bu yana güzellik ve estetik arayışı hiç bitmemiş aksine bireyin genç ve güzel kalma, yıllara meydan okuma isteği her dönem daha da artmıştır. Bu konuda farklı uygulamalar yapılmaktadır. İnsanlık tarihi kadar eski olan güzelleşme ve güzelliğini koruma olgusu zamanla sadece kadınlar tarafından değil erkekler tarafından da benimsenmiştir. Böylelikle kozmetik sektörü daha geniş kitlelere hitap etmeye başlamıştır.

LAPENOX; kendine değer veren kadın ve erkeklerin vazgeçilmezi…
Dünya markalarının da tercih ettiği aktiflerden 11’ini güçlü formülü ile bir araya getiren İLK ve TEK TÜRK markası.

Estetik ve güzellik kadınlardan sorulur diyerek çalışmaya başladık…
İş hayatında farklı pozisyonlarda başarılı işlere imza atmış iki kadın olarak uzun soluklu yepyeni bir yola çıktık… Kadınların ENN güzelini hak ettiğine yürekten inandık. Yıllar süren ar-ge ve ciddi labratuvar çalışmaları sonucunda yepyeni bir markayı hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz. Estetiği, güzelliği, ışıl ışıl bir cildi merkeze koyduk ve LAPENOX doğdu…

Önce kendimiz inanmalıydık. Çıtayı ENN yükseğe koyduk. Dünya markaları seviyesinde bir Türk Anti-Age kremi yaratmak için çok çalıştık. Dünyanın “flat-age” çağını konuştuğu bu dönemde, kadınların ve erkeklerin artık “yaşsız” yaşamasında bir devrim niteliğinde olan LAPENOX’u tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

LAPENOX yaşlanma karşıtı mucizevi etkisini başka hiçbir markanın öneremediği kadar zengin bir içerikle bir araya getirdi ve çok yönlü etkiye sahip, güçlü formüllü muhteşem bir krem ve serum ortaya çıktı. Uzak Doğu’nun yakın dönemde keşfedilmiş Silver Vine Extract (Gümüş Asma Özütü) olarak da bilinen Actinidia Polygama meyve özütünden üretilen; tropik ormanların canlı ve taze havasını cildinize taşıyacak olan bu yeni nesil krem, etkisini 28 günde göstermeye başlar. Matlaşma karşıtı etkisi ile ciltteki kararma ve leke oluşumuna da engel olur.

LAPENOX aynı zamanda yoğun nemlendirici içeriği ile cildi her zaman taze hissetmenizi sağlar. Yaşlanma etkilerini yavaşlatarak kırışıklık oluşumunun önüne geçer ve mevcut çizgileri onarır.

Günümüz modern çağında erkekler de cilt bakımlarına en az kadınlar kadar önem vermektedir. LAPENOX bunu göz önünde bulundurarak ihtiyaçları doğrultusunda kadınlara ve erkeklere ayrı ayrı olmak üzere iki anti-age krem ile yola çıkıp, cilt üzerindeki güçlü etkisini unisex anti-age serum ile desteklemiştir.

LAPENOX ürünleri tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir ve paraben içermez.